Kontener hakowo-bramowy 1200mm

Kontenery hakowe to metalowe pojemniki różnego typu o zróżnicowanym kształcie i rozmiarze, dopasowane odpowiednio do wymogów branży, w której zostaną wykorzystane. W ofercie znajdują się modele kontenerów hakowych, charakteryzujące się wysoką odpornością i wyjątkową trwałością w związku z przeznaczeniem i trybem pracy kontenera w trudnych warunkach.

W zależności od zapotrzebowania, wykorzystywane są kontenery hakowe w postaci zamkniętej, otwartej, jako platformy, podwozia i skrzynie ładunkowe. W zależności od wielkości i rodzaju pojazdu, w swojej budowie posiadają takie udogodnienia, jak: otwierana ściana boczna czy dach hydrauliczny. Cena kontenera hakowego uzależniona jest od wielkości i zastosowania dodatkowych wariantów obudowy w postaci klap, dachu i pokryw.

Kontener hakowo bramowy KO otwarty

sprzedaż / wynajem / naprawa

Typ kontenera otwartego z możliwością załadunku hakowo- bramowego, wysokość haka 1200 mm . Pojemniki dostosowane pod plandekę . Możliwość wykonania drzwi dwuskrzydłowych lub klapy.

Kontenery hakowe bramowe KP z klapami

Kontenery typowo na odpady komunalne . W dachu po obu stronach trzy otwory wrzutowe. Załadunek hakowo-bramowy, wysokość haka 1200 mm . Możliwość wykonania drzwi dwuskrzydłowych lub klapy.

ZaPRASZAmy do kontaktu

Nasz dział obsługi klienta służy pomocą.

Ecco Projekt Maximilian Wachowiak

Adres: Ul. Lotnicza 18 , 55-050 Mirosławice
NIP : 8961458313
Biuro – tel. 733 11 22 99
biuro@eccoprojekt.pl
Handel – tel. 607 197 924
handel@eccoprojekt.pl

Zaopatrzenie – tel. 663 131 303
zaopatrzenie@eccoprojekt.pl