Kontenery na hakowca

Kontenery hakowe to metalowe pojemniki różnego typu o zróżnicowanym kształcie i rozmiarze, dopasowane odpowiednio do wymogów branży, w której zostaną wykorzystane. W ofercie znajdują się modele kontenerów hakowych, charakteryzujące się wysoką odpornością i wyjątkową trwałością w związku z przeznaczeniem i trybem pracy kontenera w trudnych warunkach.

W zależności od zapotrzebowania, wykorzystywane są kontenery hakowe w postaci zamkniętej, otwartej, jako platformy, podwozia i skrzynie ładunkowe. W zależności od wielkości i rodzaju pojazdu, w swojej budowie posiadają takie udogodnienia, jak: otwierana ściana boczna czy dach hydrauliczny. Cena kontenera hakowego uzależniona jest od wielkości i zastosowania dodatkowych wariantów obudowy w postaci klap, dachu i pokryw.

Producent kontenerów na hakowca – sprzedaż oraz naprawa

Kontenery na hakowca ze względu na tryby pracy produkowane są standardowo zgodnie z normą DIN 30722-1. Dostosowując kontener hakowy do indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość zaprojektowania i zbudowania kontenerów zgodnie z normami: SS3021, NF R17-108 lub SFS4417 w celu stworzenia optymalnych warunków transportowych materiałów i produktów przeznaczonych do przewozu w kontenerach.

Do produkcji ścian i podłogi kontenerów hakowych najczęściej używana jest wysokogatunkowa stal ST235 lub ST355, które zapewniają niską ścieralność powłoki stali. W zależności od potrzeb i urządzenia oraz pojazdu, haki kotwiczące dopasowywane są pod względem indywidualnych wymogów klienta. Dodatkowo kontenery na hakowca zabezpieczone są szczelną warstwą antykorozyjną i lakierowane na dowolny kolor z palety barw RAL.