Kontenery na hakowca

Kontenery hakowe to metalowe pojemniki różnego typu o zróżnicowanym kształcie i rozmiarze, dopasowane odpowiednio do wymogów branży, w której zostaną wykorzystane. W ofercie znajdują się modele kontenerów hakowych, charakteryzujące się wysoką odpornością i wyjątkową trwałością w związku z przeznaczeniem i trybem pracy kontenera w trudnych warunkach.

W zależności od zapotrzebowania, wykorzystywane są kontenery hakowe w postaci zamkniętej, otwartej, jako platformy, podwozia i skrzynie ładunkowe. W zależności od wielkości i rodzaju pojazdu, w swojej budowie posiadają takie udogodnienia, jak: otwierana ściana boczna czy dach hydrauliczny. Cena kontenera hakowego uzależniona jest od wielkości i zastosowania dodatkowych wariantów obudowy w postaci klap, dachu i pokryw.

Kontenery hakowe

sprzedaż / wynajem / naprawa

Kontenery na hakowca ze względu na tryby pracy produkowane są standardowo zgodnie z normą DIN 30722-1. Dostosowując kontener hakowy do indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość zaprojektowania i zbudowania kontenerów zgodnie z normami: SS3021, NF R17-108 lub SFS4417 w celu stworzenia optymalnych warunków transportowych materiałów i produktów przeznaczonych do przewozu w kontenerach.

Do produkcji ścian i podłogi kontenerów hakowych najczęściej używana jest wysokogatunkowa stal ST235 lub ST355, które zapewniają niską ścieralność powłoki stali.

W zależności od potrzeb i urządzenia oraz pojazdu, haki kotwiczące dopasowywane są pod względem indywidualnych wymogów klienta. Dodatkowo kontenery na hakowca zabezpieczone są szczelną warstwą antykorozyjną i lakierowane na dowolny kolor z palety barw RAL.

Kontenery hakowe otwarte

Kontenery hakowe otwarte

Pojemniki standardowe , przeznaczone na różnego typu odpady ciężkie lub lekkie, pojemność uzależniona od oczekiwań klienta. Możliwość dostosowania kontenera pod plandekę oraz wykonania pojemnika szczelnego. Drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub klapa w zależności od wybranego modelu.

Kontenery hakowe z dachem otwieranym lub stałym

Kontenery hakowe z dachem otwieranym lub stałym

Do pojemników standardowych zastosowano dach otwierany dźwignią mechaniczną, również na życzenie klienta możemy wykonać z dachem stałym .

Kontenery hakowe z dachem przesuwnym

Kontenery z dachem przesuwanym

Kontener hakowy standardowy wyposażony w dach przesuwny w którym zostały zastosowane prowadnice rolkowe.

Kontenery hakowe siatkowe

Kontener hakowy siatkowy.

Na życzenie klienta wykonujemy kontenery, w których zastosowano siatkę na ścianach bocznych.

Kontenery hakowe z drzwiami na ścianie bocznej

Kontener hakowy z drzwiami na ścianie bocznej.

Na życzenie klienta wykonujemy kontenery, w których zastosowano siatkę na ścianach bocznych.

Części zamienne

W ofercie znaleźć można również części zamienne do kontenerów tj. rolki, hak, zaczepy, plandeki itp.- zachęcamy do wysłania zapytania.

 

ZaPRASZAmy do kontaktu

Nasz dział obsługi klienta służy pomocą.

Ecco Projekt Maximilian Wachowiak

Adres: Ul. Lotnicza 18 , 55-050 Mirosławice
NIP : 8961458313
Biuro – tel. 733 11 22 99
biuro@eccoprojekt.pl
Handel – tel. 607 197 924
handel@eccoprojekt.pl

Zaopatrzenie – tel. 663 131 303
zaopatrzenie@eccoprojekt.pl