Producent kontenerów stalowych

Odkąd rozpoczęliśmy produkcję kontenerów metalowych, skupiliśmy się na dostarczaniu naszym klientom, partnerom i odbiorcom produkty najwyższej jakości, spełniające ich wymagania i restrykcyjne normy, określone w stosunku do kontenerów metalowych i stalowych, dopuszczonych do produkcji w naszym kraju. Od momentu powstania naszego przedsiębiorstwa, dbamy o to, aby nasze produkty kojarzyły się z wysoką jakością i solidnością. W swojej ofercie posiadamy kontenery stalowe otwarte, z dachem, do segregacji, pojemniki samo wysypujące oraz inne konstrukcje stalowe. Jako niezależny producent kontenerów stalowych i metalowych, posiadamy doświadczony zespół projektowy oraz nowoczesny i rozbudowany park maszynowy, zapewniający nam profesjonalną produkcję na najwyższym poziomie.

Producent kontenerów metalowych

Wszystkie nasze pojemniki stalowe i kontenery wyróżniają się wytrzymałością oraz trwałym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Dzięki wyszkolonej kadrze pracowników, doświadczonych w produkcji wysokiej jakości kontenerów, mamy pewność, że odbiorcy i nasi klienci otrzymają produkty zgodne z ich oczekiwaniami. Podczas produkcji stosujemy materiały dostarczane do naszego zakładu przez uznanych i renomowanych producentów, dzięki czemu możemy pochwalić się produktami spełniającymi normy branżowe takie, jak: DIN, SFS, SIS i PN-EN. Dzięki naszemu zespołowi projektowemu, wychodzimy naprzód oczekiwaniom wszystkich odbiorców, dlatego prowadzimy sprzedaż kontenerów stalowych i metalowych, które mają ułatwić transport materiałów do utylizacji.

Produkujemy kontenery metalowe na różne odpady

Czy jest to przewożenie odpadów, gruzu czy innych produktów ubocznych, procedura powinna odbyć się w bezpieczny i pewny sposób, nie narażający na wydostanie się odpadów na zewnątrz. Jesteśmy doświadczonym producentem kontenerów stalowych i metalowych dlatego wiemy jak ważna jest odpowiednia konstrukcja każdego kontenera, i w jaki sposób zabezpieczyć nasze produkty, aby służyły naszym klientom na bardzo długo bez konieczności ich odnawiania i remontu. Oferujemy sprzedaż kontenerów stalowych, dostosowując naszą ofertę do potrzeb każdego klienta. Gwarantujemy wymiary oraz rodzaj pokrywy dopasowany do indywidualnego zamówienia, w zależności od zapotrzebowania.

Każdy z naszych produktów przygotowujemy i zabezpieczamy farbą antykorozyjną oraz farbą nawierzchniową w kolorze RAL wybranym przez klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kontenerów stalowych do swojego przedsiębiorstwa, napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na Twoje pytania i z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniego kontenera.

ZaPRASZAmy do kontaktu

Nasz dział obsługi klienta służy pomocą.

Ecco Projekt Maximilian Wachowiak

Adres: Ul. Lotnicza 18 , 55-050 Mirosławice
NIP : 8961458313
Biuro – tel. 733 11 22 99
biuro@eccoprojekt.pl
Handel – tel. 607 197 924
handel@eccoprojekt.pl

Zaopatrzenie – tel. 663 131 303
zaopatrzenie@eccoprojekt.pl