Producent kontenerów MULDA

Kontenery typu MULDA przeznaczone do przewozu ładunków różnego typu, w tym materiałów odpadowych, które można przewozić wyłącznie w zamkniętych pojemnikach. Jako producent kontenerów MULDA w wersji zamykanej, oferujemy naszym klientom pojemniki wyposażone w dwie lub cztery klapy otwierające, uchwyt lub hak, w zależności od wymagań i zapotrzebowania wraz ze sworzniami bocznymi do mocowania lin. Kontenery bramowe wykonywane są w dwóch wersjach, jako symetryczne i asymetryczne pojemniki zamykane.

Kontenery MULDA produkowane według norm

Nasze produkty wykonujemy według norm DIN 30720, SS 3020 lub wskazanych przez zamawiającego, dostosowane do bramowego systemu załadunku kontenera. Wytwarzamy pojemniki przystosowane do transportu i składowania różnego rodzaju odpadów komunalnych, złomu, odpadów przemysłowych, gruzu i odpadów budowlanych. Produkujemy również kontenery MULDA symetryczne i asymetryczne w wersji otwartej wyposażone w cztery zaczepy boczne i zaczepy czołowe na ścianach wysypowych wraz z haczykami do zamontowania siatki przytrzymującej.

Wszystkie nasze kontenery typu MULDA posiadają ochronę w postaci zabezpieczenia antykorozyjnego grubą warstwą farby antykorozyjnej podkładowej i farby nawierzchniowej w dowolnym kolorze RAL. Jesteśmy producentem kontenerów MULDA, których głównym przeznaczeniem, jest gromadzenie i transport odpadów przemysłowych i budowlanych, gruzu, kruszyw, ziemi, a także różnego rodzaju substancji i cieczy poprodukcyjnych. W zależności od wymagań naszych klientów, dostosowujemy nasze produkty do zapotrzebowania każdego przedsiębiorstwa, zgodnie z wymaganym projektem, w oparciu o docelowe przeznaczenie kontenera.