Kontenery bramowe – kontenery Mulda

Kontenery bramowe typu MULDA przeznaczone do przewozu ładunków różnego typu, w tym materiałów odpadowych, które można przewozić wyłącznie w zamkniętych pojemnikach.

Jako producent kontenerów MULDA w wersji zamykanej, oferujemy naszym klientom pojemniki wyposażone w dwie lub cztery klapy otwierające, uchwyt lub hak, w zależności od wymagań i zapotrzebowania wraz ze sworzniami bocznymi do mocowania lin. Kontenery bramowe wykonywane są w dwóch wersjach, jako symetryczne i asymetryczne pojemniki zamykane.

Kontener bramowy – mulda symetryczna klapowa

sprzedaż / wynajem / naprawa

Pojemniki typu Mulda przeznaczone na różnego rodzaju odpady (np. złom, odpady komunalne, gruz, ) mogą być przeznaczone także do przechowywania magazynowania surowców . Wyposażone w potrójny lub pojedynczy zaczep.

Kontener bramowy – mulda otwarta

Kontener mulda otwarta

Mulda asymetryczna- lekki a zarazem funkcjonalny pojemnik , sprawdzi się do gromadzenia różnych odpadów również wielkogabarytowych, dostosowany pod plandekę.

Kontenery MULDA produkowane według norm

Nasze produkty wykonujemy według norm DIN 30720, SS 3020 lub wskazanych przez zamawiającego, dostosowane do bramowego systemu załadunku kontenera. Wytwarzamy pojemniki przystosowane do transportu i składowania różnego rodzaju odpadów komunalnych, złomu, odpadów przemysłowych, gruzu i odpadów budowlanych. Produkujemy również kontenery MULDA symetryczne i asymetryczne w wersji otwartej wyposażone w cztery zaczepy boczne i zaczepy czołowe na ścianach wysypowych wraz z haczykami do zamontowania siatki przytrzymującej.

Wszystkie nasze kontenery typu MULDA posiadają ochronę w postaci zabezpieczenia antykorozyjnego grubą warstwą farby antykorozyjnej podkładowej i farby nawierzchniowej w dowolnym kolorze RAL. Jesteśmy producentem kontenerów MULDA, których głównym przeznaczeniem, jest gromadzenie i transport odpadów przemysłowych i budowlanych, gruzu, kruszyw, ziemi, a także różnego rodzaju substancji i cieczy poprodukcyjnych. W zależności od wymagań naszych klientów, dostosowujemy nasze produkty do zapotrzebowania każdego przedsiębiorstwa, zgodnie z wymaganym projektem, w oparciu o docelowe przeznaczenie kontenera.

ZaPRASZAmy do kontaktu

Nasz dział obsługi klienta służy pomocą.

Ecco Projekt Maximilian Wachowiak

Adres: Ul. Lotnicza 18 , 55-050 Mirosławice
NIP : 8961458313
Biuro – tel. 733 11 22 99
biuro@eccoprojekt.pl
Handel – tel. 607 197 924
handel@eccoprojekt.pl

Zaopatrzenie – tel. 663 131 303
zaopatrzenie@eccoprojekt.pl