Producent kontenerów na gruz

producent kontenerów na gruzJesteśmy producentem kontenerów na gruz do magazynowania i transportu odpadów o zróżnicowanym ciężarze. W zależności od potrzeb, produkujemy kontenery na gruz o pojemności od kilku do kilkunastu ton w zależności od skali prowadzonych prac budowlanych. Kontenery na gruz to pojemniki idealnie sprawdzające się podczas prac remontowych, budowy, przebudowy i wyburzania obiektów. Gruz to główny surowiec odpadowy, powstający podczas procesów budowlanych i wyburzeniowych. Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do prawidłowego transportu i składowania gruzu w wyznaczonym do tego celu miejscu.
 

Produkujemy kontenery na gruz o różnym ciężarze

 
Bez względu czy jest to gruz betonowy, ceglany czy mieszany wszelkie odpady należy utylizować zgodnie z wytycznymi określonymi przez przepisy bezpieczeństwa w naszym kraju. Dlatego firmy budowlane są zobowiązane do udokumentowania sposobu utylizacji wytworzonych odpadów.
 

Jak cena kontenera na gruz?

 
Cena kontenera na gruz zależy od jego wielkości. Ze względu na charakter odpadów produkujemy pojemniki o wysokiej pojemności i wytrzymałości. Nasze produkty charakteryzują się podwyższoną solidnością i funkcjonalnością, dzięki zastosowaniu certyfikowanej stali. Wykonane zgodnie z normami DIN 30722, zapewniają wysoką jakość i odporność na zniszczenie oraz wytrzymałość pod kątem udźwigu gruzu.
 
Jako producent kontenerów na gruz, zapewniamy również sprawdzone rozwiązania w postaci haków do transportu i załadunku kontenera na pojazdy hakowe czy haczyków na siatkę do odpowiedniego przytrzymania ładunku. Ze względu na fakt, że gruz może uszkodzić powierzchnię kontenera, nasze produkty pokrywamy odpowiedniej grubości warstwą farby antykorozyjnej i powierzchniowej farby koloryzującej w palecie barw RAL w kolorystyce wybranej przez klienta. Jeżeli interesuje Państwa cena kontenera, zapraszamy do kontaktu.