WYNAJEM KONTENERÓW SOBÓTKA KOBIERZYCE

Oferujemy wynajem kontenerów na terenie miasta Wrocław oraz gminy: Kobierzyce, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski; Świdnica oraz gminy: Żarów, Marcinowice, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Powiat średzki, gmina Kostomłoty oraz Udanin.

Wynajem kontenera Żórawina, Kąty Wrocławskie, Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Świdnica

Kontener MULDA 3m

posiadają charakterystyczną konstrukcję wytrzymałościową, zdolną do transportowania oraz magazynowania znacznych ciężarów.

Kontener MULDA 5m

kontenery zabezpieczone są antykorozyjną farbą podkładową oraz nawierzchniową według wybranej kolorystyki RAL

Kontener MULDA 7m

kontenery typu mulda otwarte lub zamknięte, przeznaczone do przewozu różnego rodzaju odpadów

Oferujemy wynajem kontenerów typu muldy o pojemnościach od 3m³ do 7m³.

 

 

 

 

Nasze pojemniki są idealne na odpady po renowacji mieszkań, domów i otoczenia ogrodowego i nie tylko.

Wynajem kontenerów Sobótka

Teraz możesz usuwać gruz , odpady po budowlane i inne bezpośrednio do pojemników, a my je wywieziemy.

Prowadzisz firmę i potrzebujesz kontenera na stałe? Skontaktuj się z nami aby ustalić warunki współpracy.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia w zakresie transportu odpadów. Działamy w województwie dolnośląskim.

Cennik wynajmu kontenerów

Kontener mulda 3m

500zł / 7dni

kontener mulda 5m

750 zł / 7 dni

Kontener mulda 7,5m

950 zł / 7 dni

*podane ceny netto

Gdzie najkorzystniej wynająć kontener – Sobótka

Każdy od czasu do czasu może mieć potrzebę lub wręcz konieczność wynajęcia kontenera dostosowanego do przewozu odpadów różnego rodzaju. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i prowadzonych mniejszych oraz znacznie większych działalności gospodarczych, firm, gospodarstw rolniczych czy zakładów produkujących dowolnego rodzaju towary. Jeśli prowadzimy remont mieszkania, stawiamy nowy garaż, czy prowadzimy mniejszą lub większą firmę produkcyjną to spotykamy się z problemem składowania i pozbywania się dużych ilości szybko gromadzących się odpadów. W niektórych formach prowadzonej działalności kontenery takiego typu są w stałym użyciu i bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić sprawne działanie firmy. To zazwyczaj najprostsza i najwygodniejsza forma zarówno składowania odpadów budowlanych oraz wszelkich innych, jak i możliwość późniejszego ich szybkiego wywiezienia na wysypisko czy do odpowiedniego punktu skupu lub przetwarzania. Dzięki dostępności różnych kubatur kontenerów każdy klient dobierze dla siebie najlepsze rozwiązanie, które pozwoli mu bezproblemowo prowadzić pracę. Z bardzo prostym kontenerem typu mulda składowanie i transport odpadów znacznie się upraszcza i przestaje stanowić problem dla twojej działalności. Warto stosować najprostsze i najpewniejsze rozwiązania.

WYNAJEM KONTENERA KOBIERZYCE

Dlaczego warto wynająć kontener w gminie Kobierzyce?

Niezabezpieczone odpady mogą także być rozrzucane przez wiatr czy w przypadku prac prowadzonych w terenie na przykład przez dzieci lub inne osoby, które nie powinny mieć do nich dostępu. Gdy zastosujemy kontenery zamknięte, zyskujemy także ochronę przed deszczem czy śniegiem.

Namoknięte odpady potrafią ważyć kilkakrotnie więcej od suchych i często jest to duży problem na przykład w przypadku drewna czy makulatury. Wynajęcie kontenera na odpady rozwiązuje jednocześnie dwa bardzo istotne problemy. Wszelkie wytwarzane odpady umieszczamy wtedy od razu we wnętrzu takiego kontenera, co zapewnia nam porządek w naszym miejscu prowadzenia działalności.

Drugą równie istotną sprawą jest możliwość bardzo szybkiego odbierania odpadów trzymanych w kontenerze. Zazwyczaj kontenery wyposażone są w jedną lub kilka możliwości ich załadunku przy użyciu multicara, wciągania hakiem lub unoszenia podnośnikiem.

W kilka minut wszystkie składowane przez nas odpady zostają zabrane i znów dysponujemy wolnym miejscem, które możemy oczywiście przeznaczyć na nowy, pusty kontener dostarczony jednocześnie z odbiorem tego już zapełnionego. Korzystanie z kontenerów mulda jest w większości przypadków najprostszym i niezaprzeczalnie najtańszym rozwiązaniem, pozwalającym na bezpieczne składowanie i przewożenie różnego rodzaju odpadów.

Wynajmowanie kontenerów ma kilka przewag nad ich posiadaniem. Dzięki takiej formie nie musimy przejmować się tym, gdzie je trzymać, gdy akurat nie są nam potrzebne oraz nie musimy zajmować się ich serwisem.

Jakie typy kontenerów są najczęściej wynajmowane – Kąty Wrocławskie?

Kontenery typu mulda, czyli proste zamknięte lub otwarte kontenery dysponują pojemnością kilku metrów sześciennych i są najbardziej uniwersalne. I to one właśnie są najczęściej wybierane podczas prowadzenia remontów, prac na terenach zielonych oraz gdy zachodzi konieczność transportu dużych ilości złomu, gruzu, makulatury, plastiku czy też bardzo wielu innych materiałów. Dzięki niewielkim rozmiarom kontenerów można je bardzo łatwo zmieścić na każdym również niewielkim podwórku, parkingu czy nawet szerokim chodniku. Odbiór kontenera jest również bardzo łatwy, dzięki możliwości zabrania go przez mniejsze pojazdy transportowe. Duże kontenery potrafią być bardzo problematyczne w ciasnych i wąskich miejscach, gdzie nie zawsze mogą swobodnie wjechać transportujące je pojazdy o całkiem sporych rozmiarach utrudniających wszelkie manewry.

Wynajem kontenerów Mietków – gdzie najlepiej?

Co można składować i przewozić w kontenerze?

Tego, co można składować i transportować za pomocą kontenera otwartego lub zamkniętego typu mulda nie sposób jest wyliczyć. Typowo jest to po prostu gruz i zwykłe odpadki budowlane. Częstymi rodzajami ładunku są również makulatura, wszelkiego rodzaju złom, odpady plastikowe, pozostałości po pracach na terenach zielonych czy resztki z rozbiórki konstrukcji drewnianych. Dobre kontenery są wykonane z mocnej blachy i wytrzymują bardzo duże obciążenie, a w przypadku przewozu lekkich materiałów wykorzystuje się pojemniki wyposażone w klapy zamykające dostęp. Dzięki temu żaden ładunek nie będzie rozwiany przez wiatr ani w czasie składowania, ani tym bardziej w czasie krótszego lub dłuższego transportu.

Jordanów Śląski — najlepsze kontenery do wynajęcia

Produkująca i wynajmująca kontenery na terenie województwa dolnośląskiego firma ECCO PROJECT zlokalizowana jest w Mirosławicach. Teren jej działania obejmuje Wrocław oraz sąsiednie gminy: Kobierzyce, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, jak również Świdnicę oraz okoliczne gminy: Żarów, Marcinowice, Strzegom, Jaworzyna Śląska. Oferta wynajęcia kontenerów dostępna jest także w powiecie średzkim, gminie Kostomłoty oraz Udanin. Gwarantujemy pełne zadowolenie zarówno stałych jak i okazjonalnych klientów korzystających z wynajmu kontenerów na odpady.

W stałej ofercie wynajmu znajdują się kontenery otwarte oraz zamknięte typu mulda. Dostępne są kubatury 3,5 oraz 7 metrów sześciennych. Dostarczamy puste i odbieramy pełne kontenery zgodnie z każdym specyficznym zamówieniem, które złożysz w naszej firmie.

Wynajem to za mało? Kup własny kontener!

Jeśli koniecznie potrzebujesz posiadać własny kontener, to możesz go po prostu kupić i użytkować w dowolny sposób. Posiadanie własnego sprzętu mocno ułatwia prowadzenie działalności w wielu branżach. W ofercie ECCO PROJECT znajdziesz kontenery na każdą okazję, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Wybierz to, co dla ciebie najlepsze spośród kontenerów typu mulda o kubaturach od 1 do 12 metrów sześciennych, kontenerów KP oraz KO o kubaturach od 5 do 12 metrów sześciennych, oraz kontenerów rolkowych występujących w wersjach do 5 do nawet 40 metrów sześciennych. Jeśli masz swoje specyficzne wymagania, możemy specjalnie dla ciebie stworzyć kontener na indywidualne zamówienie, które będzie perfekcyjnie dopasowany do twoich potrzeb. W wielu specyficznych zastosowaniach to właśnie będzie najtańsze i najmniej kłopotliwe rozwiązanie. Zamawiając zarówno swój indywidualny kontener, jak i jeden z typowych możesz wybrać kolor, na jaki chcesz, aby był on pomalowany. Pomoże ci to odróżnić swoje kontenery od obcych oraz zwiększy wizualną rozpoznawalność twojej działalności.

ECCO PROJECT – polski producent kontenerów budowlanych z Mirosławic to pewny i bezpieczny wybór. Jeżeli potrzebujesz kontenera budowlanego to jak najszybciej złóż zamówienie. Możesz tego dokonać poprzez adres e-mail, telefon lub za pomocą specjalnego formularza. Postaw na polską firmę produkującą i wynajmująca kontenery na odpady budowlane na terenie województwa dolnośląskiego.

Kontakt

Zapytaj o wynajem kontenera

Istnieje kilka sposobów na zamówienie kontenerów :

Mail ➡️odpady@eccoprojekt.pl
Telefon ➡️733 366 665

Lub wyślij zapytanie za pomocą formularza.